ssss


 • Wymiary:
  85x54 mm - format karty kredytowej
  80x55 mm - standardowy wymiar biznes kart

 • Kolorystyka: 4/4 full kolor CMYK
  - wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie techniki druku offsetowego UV.

 • Podłoże: tworzywo PVC, białe
  - druk na PVC zapewnia bardzo wysoką trwałość karcie, co jest istotną cechą przy częstym użytkowaniu karty. Materiał jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż papier.

 • Grubość: 0,7 mm
  - karty mają grubość i sztywność typowych kart kredytowych.
 • Opcje personalizacyjne :
  - pasek do podpisu - nadrukowany białą farbą umożliwiający naniesienie odręcznych informacji
  - dane personalizacyjne - proste dane personalizacyjne, np. imię i nazwisko.
  - numeracja - np. numery seryjne, numery kart rabatowych.
  - kod kreskowy - w formatach EAN-13, kod 128, kod 39.
  - grafika - pełna personalizacja full kolor, dodawanie zdjęć lub loga

 • Nakład: 250 / 500 sztuk
  - to ilość umożliwiająca efektywną reklamę, realizację kampanii promocyjnej.
 • Opis produktu

  Plastikowe biznes karty stały się codziennym, wszędzie obecnym elementem naszej rzeczywistości. Są ważnym instrumentem nowoczesnego marketingu i reklamy, elementem identyfikacji i wizerunku firmy, zwiększającym lojalność i przywiązanie klientów. Ich obszar zastosowań jest bardzo duży. Mogą posłużyć jako karty stałego klienta, karnety, karty klubowe, karty członkostwa, identyfikatory.

  Nasze karty plastikowe drukujemy przy użyciu zaawansowanej technologii druku offsetowego UV. Farba w tym wypadku utrwalana jest za pomocą promieni UV. Dzięki temu karty mają bardzo dużą trwałość i niską ścieralność. Biznes Karty Plastic drukowane są na podłożu PVC o grubości 0,7 mm. Materiał ten jest bardzo odporny na zniszczenia, wilgoć i światło słoneczne. Dzięki temu karty wytrzymują dłużej w warunkach, w których zastosowanie papieru nie miałoby sensu. Sprawdzają się jako różnego rodzaju metki używane na zewnątrz, w kwiaciarniach czy też jako karty wymiany oleju przy silnikach samochodowych. Karty plastikowe oferujemy w dwóch formatach: 85x54mm (wymiar karty kredytowej) lub nieco mniejszym 80x55 mm (typowy wymiar biznes kart)

  Galeria zastosowań

  Dodatkowe możliwości:

  Personalizacja

  Opcje personalizacyjne pozwalają nanieść na karty informacje takie jak np. numery seryjne, imiona i nazwiska, dodatkowe oznaczenia czy też grafiki - inne dla każdej karty w nakładzie. Nie jest konieczna personalizacja całości nakładu.

  - pasek do podpisu - dodatkowo na projekcie nadrukowany jest białą farbą pasek, dzięki czemu na karcie można umieścić odręczne informacje, np. podpis. Podobne rozwiązanie można znaleźć na klasycznych kartach kredytowych.
  - numeracja i dane personalizacyjne - na projekt nanoszone są proste dane personalizacyjne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chcemy kolejne karty ponumerować lub zamieścić na nich imiona, nazwiska, adresy lub inne podstawowe dane klienta. Personalizacja wykonywana jest na podstawie bazy danych przysyłanej przez klienta. Ilość czcionek dla danych personalizacyjnych jest ograniczona  - kod kreskowy - możemy nanieść na projekt kody kreskowe w systemach EAN-13, kod 128 i 39.

  - grafika - ten rodzaj personalizacji umożliwia nadruk dowolnych danych personalizacyjnych, osobnych dla takich jak zdjęcia, zróżnicowane grafiki. Na karty możemy nadrukować zupełnie odmienne elementy. Cała personalizacja wykonywana jest na podstawie przygotowanych przez klienta wielostronnicowych plików PDF z danymi personalizacyjnymi.  Lakier wybiórczy UV

  Lakier wybiórczy UV pozwala wyróżnić niektóre elementy projektu. Biznes karty wówczas są drukowane matową farbą, a następnie wybrane elementy są lakierowane UV metodą sitodrukową. Szczególnie ciekawe efekty można uzyskać na jednolitych kolorystycznie podłożach.

  Dziurkowanie
  Zastosowanie: metki, przywieszki.
  Średnica dziurki: 4 mm.


  W cenie każdego kompletu 250 / 500 szt.:

  Podstawka ekspozycyjna
  Do każdego kompletu 250 / 500 szt. otrzymają Państwo w prezencie podstawkę na 1-50 Biznes Kart, która ułatwia wyeksponowanie ich na każdym biurku.  Solidne pudełko bez naszych oznaczeń
  Każdy komplet dostarczany jest do Państwa w dopasowanym pudełku.
  Waga produktu: 250 szt. - 1,2 kg. i 500 szt. - 2 kg.